Rezidans Çözümleri

Konfor elinizin altında

Tasarruf Edin

Rahat olun

Güvende olun

tek bir dokunuşla hayatınızı farklılaştırın

İhtiyaç duyduğunuz tüm çözümler

Rezidans projelerinde yaşama estetik katarak konforu en üst düzeye çıkartıyoruz.

Tek tuşla aydınlatma, iklimlendirme, perde/panjur, multimedia gibi fonksiyonları kontrol ederek kullanıcılara akıllı yaşam konforu sunmanın ayrıcalığını yaşıyoruz. Hizmetler bölümünde yaşanabilen tüm sorunların çözümü tek tıkla sağlanmaktadır. İstenildiği takdirde arabalar için vale ya da misafirler için taksi, patlayan borular için tesisatçı ihtiyacı sadece tıklayarak kolayca halledilebilmektedir. Dokunmatik panel ile ihtiyaç duyulan tüm uygulamalar, sadece küçük bir dokunuşla

gerçekleştirilmektedir.Dokunmatik panel sayesinde mekanlarda bulunan onlarca sistem tek bir merkezden yönetilebilmektedir. Görüntülü interkom, ışık, ısıtma sistemi, jaluziler ve alarm sistemi tek bir kumanda ekranı yardımıyla kolayca kontrol edebilmektedir. Evde kimsenin olmadığı zamanlarda, daha önceden ayarlanan senaryolar devreye sokularak, evin güvenliğinden emin olunabilmektedir. İstenilen kontroller web kanalıyla veya mobil olarak akıllı cihazlar üzerinden sağlanabilmektedir.

Tüm Kontroller Elinizin Altında

Daha fazla detay için This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. mail adresimize yazabilirsiniz.

Rezidans Otomasyon Çözümleri

  • İklimlendirme

İklimlendirme, yani ısıtma/soğutma modülü, mevcut koşullar gözetilerek evinizdeki tüm VRV veya Fan Coil iklimlendirme donanımlarını ayrı ayrı kontrol edebilir. Bu sayede yaşam alanlarınıza odaklı dilediğiniz mekan için farklı atmosferler oluşturabilirsiniz.

  • Aydınlatma

Tek bir dokunuş ile evinizdeki tüm aydınlatmaları kontrol edebilirsiniz. ister o an bulunduğunuz kat dışındaki tüm ışıkları tek bir tık ile kapatır, isterseniz havuz ve bahçe aydınlatmalarını açarsınız.

  • Perde / Panjur

Evinizdeki tüm perde ve panjur sistemleriyle bağlantı kurarak tek bir dokunuşla bütün perde ve panjurlarınızı kapatır. Dilerseniz zaman ayarları yaparak istediğiniz saatlerde perdelerin açılıp kapanmasını sağlayabilirsiniz. Bu sistem ayrıca hava koşullarına duyarlı hale getirilip de kullanılabilir.

  • Alarm

tüm iç ve dış hareket sensörlerini tek bir panelden kontrol edebilir ve dilediğiniz sensörleri aktif, dilediğiniz sensörleri de pasif yapabilirsiniz.

  • Uzaktan Erişim

Artık nerede olursanız olun telefon, bilgisayar veya iPad ile evinizde olup biten
herşeyi görmek ve kontrol etmek mümkün.

  • Site Yönetimi

Duyurular, faturalar ve aidatlar
sizin için elektrik, doğalgaz, su, aidat ödemelerinizi ekranda görüp, isterseniz tek bir tıkla yatırma imkanı sunuyor.Site yönetiminden alınan tüm kararlar ve duyurular
da bu ekranda

  • Hizmetler

Spa, Vale, Taksi vs.
Evinizde yaşayabileceğiniz tüm sorunların çözümünü hizmetler menüsünde bulacaksınız.Misafirleriniz için taksi, evinizin günlük temizliği için hizmetçi, tamirci, aracınız için vale…..